Z przyjemnością przedstawiamy Państwu idealny sposób na pozyskanie fotografii i filmów wykonywanych z powietrza przy pomocy naszych bezzałogowych statków powietrznych zwanych również dronami oraz śmigłowca RC. Możliwości niegdyś zarezerwowane tylko dla nielicznych dziś są dostępne dla każdego – fotografia lotnicza i filmy z lotu ptaka stały się na świecie czymś powszechnym i stanowią wspaniałe uzupełnienie wszelkich materiałów reklamowych, promocyjnych, filmowych etc.

Dzięki naszym usługom, które wykonujemy za ułamek ceny wynajęcia tradycyjnego sprzętu latającego możecie Państwo posiadać wspaniałe widoki z niedostępnej do tej pory perspektywy.

Działamy na zlecenie agencji filmowych, biur nieruchomości, firm geodezyjnych i kartograficznych, agencji reklamowych, firm deweloperskich i wielu innych. Zakres zastosowania naszych „latających kamer” jest praktycznie nieograniczony.
Dzięki nam Państwa materiały promocyjne zyskają na atrakcyjności, szybciej sprzedacie swoje tereny i działki, lepiej i ciekawiej zaprezentujecie swoje nieruchomości, wykonacie ciekawe relacje video z imprez, udokumentujecie postępy prac budowlanych i wiele wiele więcej ….

Nasza firma posiada ponad 15 letnie doświadczenie w obsłudze skomplikowanych bezzałogowych statków powietrznych a nasi operatorzy posiadają odpowiednie wymagane przepisami świadectwa kwalifikacji UAVO oraz ubezpieczenia. Mamy również bardzo duże doświadczenie z zakresu fotografii i video. Dysponujemy własnym specjalistycznych sprzętem dzięki czemu możemy podejmować się najbardziej wyrafinowanych zadań – to nasze wyzwanie!

Oferta może dotyczyć również wykonania materiałów „z ziemi” i zmontowania gotowego spotu czy albumu. Możemy wykonać prace nad praktycznie każdym terenem* z prawie dowolnej wysokości*. Każde zlecenie jest traktowane bardzo indywidualnie, w związku z tym zamieszczamy tutaj oferty cenowej. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w celu ustalenia jej szczegółów. Jesteśmy do dyspozycji – szczegóły kontaktowe

Filmy i Fotografia lotnicza dostępne dla każdego !!!